Ułatwienia dostępu

Skip to main content
images/momenty/wnasnadzija.jpg#joomlaImage://local-images/momenty/wnasnadzija.jpg?width=931&height=522

Chcesz widzieć pozytywną zmianę – stań się tą zmianą!

Jesteśmy jedynym komitetem wyborczym w Gminie Siedlce otwartym na współpracę z mieszkańcami, którzy chcą kandydować w wyborach do Rady Gminy Siedlce.

Pragnę poinformować, że wspólnie z pełnomocnikami: wyborczym – Przemysławem Wysokińskim i finansowym – Pauliną Stańczuk, dokonaliśmy rejestracji Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie W NAS NADZIEJA.
🤲Jesteśmy jedynym komitetem wyborczym w Gminie Siedlce otwartym na współpracę z mieszkańcami, którzy chcą kandydować w wyborach do Rady Gminy Siedlce, dlatego zapraszamy do współpracy kobiety: członkinie KGW, rad sołeckich, sołtyski, aktywistki działające na rzecz społeczności lokalnych, a także przedsiębiorców, pracowników, rolników i wszystkich tych, którym zależy na harmonijnym rozwoju naszej gminy.
😞Jeśli bieżący stan rzeczy w Gminie Siedlce budzi Twoje wątpliwości, masz pomysły, które chcesz wcielać w życie lub zależy Ci na dobru mieszkańców – zapraszam Cię do kandydowania w wyborach do Rady Gminy Siedlce z ramienia KW W NAS NADZIEJA.
✍Skontaktuj się bezpośrednio ze mną lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
✋Chcesz widzieć pozytywną zmianę – stań się tą zmianą! Dołącz do nas!🤚
 
Zobacz nagranie wiedeo https://fb.watch/qbnPv9L0as/
 
  • Kliknięć: 296