Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Postanowiłem kandydować na stanowisko Wójta Gminy Siedlce!

Postanowiłem kandydować na stanowisko Wójta Gminy Siedlce!

Decyzja, którą podjąłem w tym roku, nie należała do najprostszych! Mam 37 lat, dobrze prosperującą firmę w branży Informatycznej, a każdą wolną chwilę poświęcam na działalność społeczną w ramach Stowarzyszenie W NAS Nadzieja, Stowarzyszenia Plantatorów Lawendy czy od zeszłego roku w ramach Federacji Organizacji Pozarządowych Powiatu Siedleckiego.
Najczęściej słyszałem pytanie: “Po co ci to? Masz co robić. Na brak zajęć nie narzekasz!”
Jestem osobą, która nie jest obojętna wobec sytuacji, które daleko odbiegają od normalności. Nie zamierzam siedzieć wygodnie przed komputerem i akceptować świata takim, jaki jest! Zamierzam, wspólnie z innymi chętnymi, zmieniać go na lepsze.
Postanowiłem kandydować na stanowisko Wójta Gminy Siedlce!
Moja wizja tego urzędu mocno różni się od tego, co możemy obserwować przez ostatnie 9 długich lat.
Nasza gmina zasługuje na sprawdzonego, doświadczonego lidera, który otwarty jest na rozmowę i współpracę z mieszkańcami. To jest mój priorytet, być bliżej ludzi, bliżej mieszkańców. Stworzyć narzędzia i przestrzeń do sprawnej komunikacji, ułatwić realizację pomysłów na wspólne działania między innymi wśród młodzieży i seniorów.
Dziś nie będę się dziś już dłużej rozpisywał. Zapraszam na prezentację kandydatów na Radnych Gminy Siedlce, która odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Strzale. Na spotkaniu opowiem również o głównych propozycjach, które wypracowaliśmy wspólnie w gronie kandydatów.
  • Kliknięć: 201